top of page

Daniel Poselt

Artcolor s.r.o. založil v roce 1990 můj otec Jiří Poselt původně jako firmu Poselt Lakování a malování. Svůj dnešní název Artcolor a statut s.r.o. nese společnost od roku 2005.

Artcolor s.r.o. se celá léta specializovala zejména na lakování, fládrování a kompletní renovace oken, dveří a nábytku.

V roce 2018 mi po mém několikaletém působení otec firmu předal, a já jsem se tak stal novým majitelem a jednatelem firmy.

 


Za celou dobu působení firmy bylo realizováno více než 8 000 zakázek. Podíleli jsme se například na rekonstrukci Obecního domu, kde jsme prováděli renovace dveří pomocí speciální techniky fládrováním (imitace kresby dřeva). Výsledky naší práce je možné vidět také v Rudolfínu v Praze, Valdštejnském paláci, nebo ve velké Židovské Synagoze v Plzni či na hradě Valdštejn.  Mezi naše zrealizované zakázky patří také několik kostelů, far a roubených chalup.

Zvláštní pozornost tradičně věnujeme renovacím špaletových oken a kazetových dveří v pražských historických činžovních domech. Naší specializací jsou však také renovace moderních dřevěných eurooken.


Z důvodu vysoké poptávky našich zákazníků i po malířských pracích, jsme je od roku 2021 zahrnuli opět do naší nabídky.

 

Naše rodinná firma se neustále rozrůstá a je nedílnou součástí a radostí našich životů, jelikož svou práci milujeme snažíme se ji neustále posouvat a rozvíjet.

 

Daniel Poselt

IMG_1298_edited.jpg
bottom of page