Daniel Poselt

Artcolor s.r.o. v roce 1990 založil můj otec Jiří Poselt původně jako firmu Poselt Lakování a malování. Svůj dnešní název Artcolor a statut s.r.o. nese společnost od roku 2005.

Artcolor s.r.o. se celá léta specializovala zejména na lakování, fládrování a kompletní renovace oken, dveří a nábytku.

V roce 2018 mi po mém několikaletém působení otec firmu předal a já jsem se tak stal novým majitelem a jednatelem firmy.

 

Jirí  Poselt


Za celou dobu působení bylo realizováno více než 8 000 zakázek. Podíleli jsme se například na rekonstrukci Obecního domu, kde jsme prováděli renovace dveří pomocí speciální techniky fládrováním (imitace kresby dřeva). Výsledky naší práce je možné vidět také v Rudolfínu, Valdštejnském paláci, nebo ve velké Židovské Synagoze v Plzni či na hradě Valdštejn.  Mezi naše zrealizované zakázky patří také několik kostelů, far a roubených chalup.

Zvláštní pozornost tradičně věnujeme renovacím špaletových oken a kazetových dveří v pražských historických činžovních domech. Naší specializací jsou však také renovace moderních dřevěných eurooken.


 

Daniel Poselt

Naše rodinná firma se neustále rozrůstá a je nedílnou součástí a radostí našich životů, jelikož svou práci milujeme snažíme se ji neustále posouvat a rozvíjet.

V současné době se tedy také specializujeme a soustředíme na kompletní rekonstrukce bytů a domů na klíč, včetně veškerého interiérového vybavení. Součástí jsou samozřejmě vizualizace a designové návrhy vybavení interiérů.

Vždy se snažíme především nacítit na přání a potřeby našeho zákazníka a docílit tak nejlepšího možného výsledku.

Daniel  a  Jana  Poseltovi