Naše specializace je především lakování, fládrování (ruční malování kresby dřeva) a kompletní renovace dřevěných oken, dveří a nábytku. Dále nabízíme veškeré truhlářské, sklenářské a zámečnické práce, včetně výroby replik historických oken a dveří, montáží silikonového těsnění nebo aplikací dvojskel do původních okenních křídel. 

 

Zajišťujeme také kompletní rekonstrukce bytů na klíč, veškeré zednické a malířské práce, rozvody elektřiny, vody, plynu a broušení či položení nových podlahových krytin.  

Zajišťujeme převoz čehokoliv (co je legální) dodávkou Peugot Boxer L2H2, r.v. 2019. Rozměry a nosnost nákladového prostoru: výška 1,79m, délka 3,12m, šířka 1,56m, nosnost 1375 kg.

dvere_15.jpg
IMG_20201108_145017.jpg
IMG_20170505_164100.jpg

Jak vše probíhá:

Na základě Vašeho telefonického rozhovoru, si s Vámi domluvíme osobní schůzku přímo u Vás na Vaší zakázce. Vše si pečlivě projdeme, zaměříme a domluvíme se na nejlepším technologickém postupu. Na jeho základě a dle rozsahu zakázky Vám pak zdarma vyhotovíme nezávaznou cenovou nabídku. V případě Vašeho zájmu o naše služby si pak domluvíme termín realizace. Abychom Vás minimálně zatěžovali a práce zbytečně neprodlužovali, převezeme vše, co je možné, do jedné z našich dílen. 

Naši zaměstnanci jsou prověření, spolehliví a na vysoké profesionální úrovni.